Watch & Read

Donec sollicitudin molestie malesuada. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Praesent sapien massa, convallis a pellentesque nec, egestas non nisi

SubscribeLive Stream

Current Series

Vestibulum ac diam sit amet quam vehicula elementum sed sit amet dui.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur aliquet quam id dui posuere blandit. Curabitur arcu erat, accumsan id imperdiet et, porttitor at sem. Curabitur non nulla sit amet nisl tempus convallis quis ac lectus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur aliquet quam id dui posuere blandit. Curabitur arcu er

Latest Message

Quisque velit nisi, pretium ut lacinia

October 29, 2018: Pellentesque Ipsum Id Orci Dapibus.

Watch

Latest Sermons

Święcenie koszyczków w czasie pandemii

W trakcie trwającej pandemii koszyczki w naszej parafii były święcone poza kościołem. Każdy z mieszkańców przygotował koszyczek i czekał na poświęcenie przed swoim domem.

Nowa witryna parafii

Zapraszamy do korzystania z nowej witryny parafii prowadzonej przez proboszcza Tomasza Krzysztofa Mazura. Opiekę techniczną sprawuje Waldemar Kaźmierczak.

Watch

Live Stream Current Sermon